Haziran 6, 2023

Burçlar Ve Özellikleri

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öbür asuman cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir asuman ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın evetşamlarına taraf veren bir mabeyinç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çallıkışmalarında, çeşitli asuman cisimlerinin insanoğluın yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar ekseriya Burç Yorumları adı altında bünyelır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit bölgeleri üzere şahsi bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında doğruca adımları atmaları midein tavsiyelerde bulunur ve teknik gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini özümleme eden ritüel burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak yer allıkır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları özümleme eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl içre ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir asuman haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanoğluın hayatlarına taraf veren bir disiplindir. Zaman üstelik insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine büyük rabıta göstermektedirler. Bununla müşterek astrolojinin uygulanması ve tasarrufı dair belli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriya mevlit haritası yorumlamak, yabanlık analizi yapmak, aşk ve bağlantı astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, keyif astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yazgıındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece başarılı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en anayasa görevlerinden biridir. Kişinin mevlit evveliyatına, saatine ve alegori gereğince hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin nasıl bir gelecek tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine daha lüks bili sahibi sürdürmek istiyorsanız, birşu denli terimle alınlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin midein Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi midein kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan kuzey grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit evveliyatına gereğince belirlenir ve birşu denli kişiye gereğince yabanlık ve gelecekteki vakalar üzerine bili verebilir.

  2. Arslan Burcu: Ekseri 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur midein kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Veladet haritasında Ay’ın olduğu burçdolaşma. Ay burcu, bir kişinin duygusal yönden kesinlikle hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı üzere evetşamma şekline im fiyat.

Burç yorumlaması üzerine çok lüks bili sahibi sürdürmek midein, astroloji terminolojisine aşina sürdürmek önemlidir.

ıstılah Manaı
Veladet haritası Bir kişinin mevlit anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet anında yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini ifade ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine bili verir.
Natal harita Veladet andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yazgıındaki vakalar ve yabanlık özellikleri ile müntesip ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde faaliyet ederken bir özge gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yazgıındaki etkilere im edebilir.
Retrolar Bir gezegenin tarafünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değişlemimlere im edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse de, doğruca bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, gelecek tahmini ve daha pek çok bahis üzerine bili ita dair az çok değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://boksmakinesi.name.tr/ https://googlesiralamayukseltme.name.tr/ https://bayrampasamarangoz.name.tr/ https://cekicivinckepce.name.tr/ https://ticariyazilimlar.name.tr/ iqos fiyat https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar türkiye